Zlecenie 12730783 - DOSTAWA ASORTYMENTU PE - ZAWORY, RURY, TULEJE, TRÓJNIKI...

   
Analizuj
Zamówienie 12730783
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA ASORTYMENTU PE - ZAWORY, RURY, TULEJE, TRÓJNIKI ORAZ KOŁNIERZE PP-V

1. TULEJA PE100 110 PN10 KOŁN
2. ZAWÓR MIĘDZYKOŁN
565 D110 DN100 PN16 GF
3. RURA PE100 63 PN10 0K SIMONA
4. KOŁNIERZ PP-V DN50 727701411 LUŹNY
5. KOŁNIERZ PP-V DN100 GF 727700514 LUŹNY
6. TULEJA PE100 90 PN16
7. TULEJA PE100 110 PN10 DŁUGA
8. TRÓJNIK Y PE DN90 PN16 SDR11
9. TRÓJNIK Y PE DN110 PN16 SDR11
10. TRÓJNIK PE100 160/160/160 PN16 90ST 0K
11. TRÓJNIK PE100 110/63 90ST 753208362
12. TRÓJNIK PE100 110/110/110 PN10 90ST 0K
13. RURA PE-100 DN110 SDR11
14. RURA PE100 90 PN16 0K SIMONA
15. RURA PE100 355 PN10 L-2000 0K
16. RURA PE100 180 PN10 0K
17. RURA PE100 110 PN10 0K
18. RURA PE100 75 PN10 0K B/D
19. REDUKCJA PE100 90/75 PN10 0K
20. REDUKCJA PE100 90/63 PN10 0K
21. REDUKCJA PE100 110/90 PN10 0K
22. REDUKCJA PE100 110/63 PN16 753908672
23. ZAWÓR PE 32X1 PN10 GW CAMLOCK
branża Materiały budowlane i hutnicze, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne, wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne , wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729373 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ SILIKONOWY FI-7MM 376-3100711 ALCHEM Adres dostawy: M030
12729045 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR 3/2 230VAC 6,5W PME-121DA STERUJ Adres dostawy: M040
12709528 2026-09-07
godz. 09:30
Zachodniopomorskie 1. Przedmiotem zamówienia są „Przeglądy serwisowe ciągników z uwagi na...
12729102 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie 2077- Przegląd i sprawdzenie mierników drgań w Elektrociepłowni Bielskiej EC2
12720583 2026-09-07
godz. 11:00
Opolskie ZP/M/4/2026 Modernizacja myjni autobusowej wraz z systemem recyrkulacji wody...
12729289 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie Części zamienne do kombajnu AM-50
12723497 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie wykonanie mieszalnika procesowego do pracy w strefie EX -
12723459 2026-09-07
godz. 23:59
Pomorskie Patroszarka do pstrąga Powstaje w kontekście projektu FEDR.02.02-IP.01-0150/25...
12728307 2026-09-08
godz. 10:00
Łódzkie IK1408123 Dostawa toru dla psów służbowych dla KWP w Łodzi Przedmiot...
12728744 2026-09-08
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Remont filtra DD 8.04 WPC lato 2026 (zap. 16632726) -