Zlecenie 12729045 - ZAPYTANIE NA ZAWÓR 3/2 230VAC 6,5W PME-121DA STERUJ Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12729045
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA ZAWÓR 3/2 230VAC 6,5W PME-121DA STERUJ

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725614 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Dostarczenie, zainstalowanie, uruchomienie oraz 24 miesięczny serwis...
12724676 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Dostawa filtrów wodnych wraz z wkładami filtrującymi dla Polskiej Grupy...
12728771 2026-09-07
godz. 11:00
Mazowieckie 43379 - elementy Prema Kielce -
12722192 2026-09-07
godz. 23:59
Mazowieckie Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty z uwzględnieniem...
12725727 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zamiatarki elewatorowej...
12717367 2026-09-08
godz. 10:00
Małopolskie 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup pompy głębinowej wraz z kablem zasilającym...
12716193 2026-09-08
godz. 12:00
Pomorskie Dzierżawa lokomotywy elektrycznej ze spalinowym modułem
12727715 2026-09-08
godz. 14:00
Małopolskie Wyposażenie gospodarstw domowych na terenie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce w...
12723010 2026-09-08
godz. 14:00
Pomorskie Zakup grzałek systemu grzania wody i oleju silników CAT D399 ( 160059095 )
12712375 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie Zawory odcinające, zwrotne i redukcyjne