Zlecenie 12728937 - TAŚMA ALUMINIOWA SAMOPRZYLEPNA 301 SZER 48MMX50M...

   
Analizuj
Zamówienie 12728937
źródło Internet
data publikacji 2025-09-01
przedmiot zlecenia
TAŚMA ALUMINIOWA SAMOPRZYLEPNA 301 SZER 48MMX50M PA-3010011-0048050 ANTICOR
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729921 2026-09-03
godz. 09:00
Małopolskie Stal na konstrukcje stalowe zgodnie z załącznikiem
12729663 2026-09-03
godz. 09:00
Podkarpackie Płaskownik 40x10 ( 190645 poz.5)
12726765 2026-09-03
godz. 13:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA PRĘTÓW - NLZ - KK.2110.132.2026
12730077 2026-09-03
godz. 20:00
Mazowieckie Przedmiotem postępowania jest zebranie ofert na profile 1 Przedmiot...
12726916 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA ŚRUTU S-930 2,3-2,4MM 46-51HRC STALI LANY Adres dostawy: M040
12720069 2026-09-04
godz. 09:00
Podkarpackie Sukcesywna dostawa materiałów sieciowych Powstaje w kontekście projektu...
12723530 2026-09-04
godz. 11:00
Śląskie Zakup oraz dostawa lin. -
12729633 2026-09-07
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa wyrobów metalowych
12730036 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA SZYNA 801762 TS35 PHOENIX CONTACT Adres dostawy: M040
12727655 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa rur do przepustów 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk rur do...