Zlecenie 12729663 - Płaskownik 40x10 ( 190645 poz.5)

   
Analizuj
Zamówienie 12729663
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Płaskownik 40x10 ( 190645 poz.5)
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726379 2026-09-03
godz. 09:00
Dolnośląskie zapotrzebowanie na : materiały - blacha - ze stali kwasoodpornej : 1.4541 -
12723550 2026-09-04
godz. 11:00
Małopolskie Zakup kołnierzy WAM - ZAP/MTEBL/2026/013341 -
12725298 2026-09-04
godz. 12:00
Małopolskie 189710 - Rura Bez Szwu Fi82,5x4 S355J2
12726600 2026-09-04
godz. 15:00
Lubelskie Rury b/szwu czarne dopuszczamy oferty na poszczególne pozycje
12728759 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie LINA STALOWA fi 28 HB/12233 -
12729332 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Kształtki gat.P235GH -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Łuk stalowy DN100...
12727692 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Płaskowniki S235JR Płock (Olefiny III) 20704 -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...
12728725 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Łańcuch stalowy DIN 5685A wymiary, D - 4mm , L - 27 mm ,P -19 mm , B - 15 mm -
12687784 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawy szyn kolejowych w latach 2027 - 2028 1.Przedmiotem Zamówienia jest...
12685042 2026-09-08
godz. 11:00
Opolskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do sieci...