Zlecenie 12726379 - zapotrzebowanie na : materiały - blacha - ze stali...

   
Analizuj
Zamówienie 12726379
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
zapotrzebowanie na : materiały - blacha - ze stali kwasoodpornej : 1.4541 -
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729208 2026-09-03
godz. 09:00
Podkarpackie PRĘT STALOWY FI 20 gat. St3S ( 190645 poz.4)
12726886 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie Rura 48,3x3,2 - L=10m + Kolano 90° fi 48,3x3,2 R=100 -- Kryteria ogólne -- --...
12721063 2026-09-03
godz. 13:00
Małopolskie BLACHA CIERNA - ZAP/MTETA/2026/013227 -
12728796 2026-09-03
godz. 14:00
Mazowieckie HBT / 47690 / 2026 Blacha na podkładki pod walce pielgrzymowe 40x500x660...
12730077 2026-09-03
godz. 20:00
Mazowieckie Przedmiotem postępowania jest zebranie ofert na profile 1 Przedmiot...
12726916 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA ŚRUTU S-930 2,3-2,4MM 46-51HRC STALI LANY Adres dostawy: M040
12728815 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie ŁAŃCUCH OGNIWOWY GÓRNICZY PN-G-46701-C17-14X50 / ZAMEK SKAT 14X50 BEZ...
12723531 2026-09-04
godz. 14:00
Śląskie Zakup i dostawa formatek z blachy perforowanej nierdzewnej przeznaczonych na...
12730431 2026-09-04
godz. 15:00
Mazowieckie Kolano 90* S235JR/P235 Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB -- Kryteria ogólne --...
12729391 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA RURY BSZ 1.4571 FI 15X2 Adres dostawy: M040