Zlecenie 12728815 - ŁAŃCUCH OGNIWOWY GÓRNICZY PN-G-46701-C17-14X50 / ZAMEK...

   
Analizuj
Zamówienie 12728815
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
ŁAŃCUCH OGNIWOWY GÓRNICZY PN-G-46701-C17-14X50 / ZAMEK SKAT 14X50 BEZ ZAMIENNIKÓW ( ZKR AM845732 ) -
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12720069 2026-09-04
godz. 09:00
Podkarpackie Sukcesywna dostawa materiałów sieciowych Powstaje w kontekście projektu...
12728710 2026-09-04
godz. 09:59
Śląskie pręty kute -
12723530 2026-09-04
godz. 11:00
Śląskie Zakup oraz dostawa lin. -
12730009 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Płaskowniki S235JR Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB -- Kryteria ogólne -- --...
12729393 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWIASY FI 60X200 TOCZONE Adres dostawy: M040
12728864 2026-09-07
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup z dostawą krzyżownica kuto-zgrzewana do Rz 60E1 R 500 1:12 prawa...
12726419 2026-09-07
godz. 12:00
Śląskie Nowy Sącz - Dostawa kolan skrzynkowych 75stopni fi230 - 822/2026 -
12730751 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA KOŁNIERZ PP/STAL DA75 DN65 LUŹNYCH, PP/STAL DN 100 DA 110 LUŹNYCH ORAZ...
12725638 2026-09-07
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznej stali narzędziowej do...
12727655 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa rur do przepustów 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk rur do...