Zlecenie 12730009 - Płaskowniki S235JR Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB --...

   
Analizuj
Zamówienie 12730009
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Płaskowniki S235JR Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB

-- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Płaskownik 50x5 - L=24m ; S235JR PN/EN-1
0025-2 ; PN/EN-10058 ; atest 3.1 49,0000 KG 45,00 2 Płaskownik 150x5 - L=12m ; S235JR PN/EN-10025-2 ; PN/EN-10058 ; atest 3.1 73,0000 KG 45,00
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726916 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA ŚRUTU S-930 2,3-2,4MM 46-51HRC STALI LANY Adres dostawy: M040
12728710 2026-09-04
godz. 09:59
Śląskie pręty kute -
12723530 2026-09-04
godz. 11:00
Śląskie Zakup oraz dostawa lin. -
12719701 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa kształtowników szalunkowych
12730241 2026-09-04
godz. 13:00
Mazowieckie Rura S235JR Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...
12729633 2026-09-07
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa wyrobów metalowych
12729328 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Króciec dwukołnierzowy żeliwny, tuleja murowa -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...
12730079 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie Płaskownik miedziany CuETP R250 (M1EZ4)
12715553 2026-09-09
godz. 12:30
Dolnośląskie RFP PEBEKA-P-JŁ-231-2026 Zakup elementów zbrojenia rząpia
12725688 2026-09-11
godz. 11:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa elementów do produkcji mebli z podziałem na II części – postępowanie nr...