Zlecenie 12730241 - Rura S235JR Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB -- Kryteria...

   
Analizuj
Zamówienie 12730241
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Rura S235JR Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB

-- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Rura 48,3x3,2 - L=10m ; S235JR PN/EN-10025-2 ;
PN/EN-10210 ; atest 3.1 10,0000 M 90,00
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726916 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA ŚRUTU S-930 2,3-2,4MM 46-51HRC STALI LANY Adres dostawy: M040
12724397 2026-09-04
godz. 10:00
Śląskie Blacha trudnościeralna 10x2000x6000 gat HTK 700H lub równoważny
12723530 2026-09-04
godz. 11:00
Śląskie Zakup oraz dostawa lin. -
12725298 2026-09-04
godz. 12:00
Małopolskie 189710 - Rura Bez Szwu Fi82,5x4 S355J2
12730009 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Płaskowniki S235JR Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB -- Kryteria ogólne -- --...
12726600 2026-09-04
godz. 15:00
Lubelskie Rury b/szwu czarne dopuszczamy oferty na poszczególne pozycje
12729328 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Króciec dwukołnierzowy żeliwny, tuleja murowa -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...
12623808 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych rur na potrzeby...
12685118 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa w latach 2027 i 2028 akcesoriów torowych...
12677295 2026-09-08
godz. 09:00
Śląskie Dostawy do kopalń JSW S.A. wyrobów hutniczych z terminem realizacji 12 miesięcy...