Zlecenie 12726916 - DOSTAWA ŚRUTU S-930 2,3-2,4MM 46-51HRC STALI LANY Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12726916
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DOSTAWA ŚRUTU S-930 2,3-2,4MM 46-51HRC STALI LANY

Adres dostawy: M040
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726914 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA MUF STAL 2" SPAWAL ORAZ KRÓĆCÓW STALOWYCH DN63 PN25 1. MUFA STAL 2...
12730007 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie Kształtowniki S235JR, S355J2 Płock (Olefiny III A038) 20775 PB -- Kryteria...
12719701 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa kształtowników szalunkowych
12719807 2026-09-04
godz. 23:59
Pomorskie blacha ocynkowana w taśmie po 137 mm, grubość 0,5mm w ilości 4t. Proszę o...
12727692 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Płaskowniki S235JR Płock (Olefiny III) 20704 -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...
12726884 2026-09-08
godz. 09:00
Podkarpackie Dostawa materiałów preizolowanych dla wykonania podziemnych sieci...
12726827 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie ZP/G/58/26 Dostawa 3 rodzajów drutu: 1.AgNi10fi2,0mm±0,04; (st. miękki)10kg...
12730080 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie BLACHA MIEDZIANA 4,0x1000x2000
12715553 2026-09-09
godz. 12:30
Dolnośląskie RFP PEBEKA-P-JŁ-231-2026 Zakup elementów zbrojenia rząpia
12728677 2026-09-10
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa stali narzędziowej zgodnie ze specyfikacją...