Zlecenie 12730007 - Kształtowniki S235JR, S355J2 Płock (Olefiny III A038)...

   
Analizuj
Zamówienie 12730007
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Kształtowniki S235JR, S355J2 Płock (Olefiny III A038) 20775 PB

-- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Dwuteownik HEA140 - L=24m ; S35
5J2 PN/EN-10025-2 ; PN/EN-10034 ; atest 3.1 601,0000 KG 30,00 2 Kątownik równoramienny L60x6 - L=24m ; S235JR PN/EN-10025-2 ; PN/EN-10056 ; atest 3.1 132,0000 KG 30,00 3 Ceownik UPE120 - L=24m ; S355J2 PN/EN-10025-2 ; PN/EN-10279 ; atest 3.1 295,0000 KG 30,00
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727768 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie INFR/K Materiały dla pracowni metaloplastycznej Przedmiot zamówienia: 1 1
12722989 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie Zakup stali w gatunku 30HN2MFA
12723550 2026-09-04
godz. 11:00
Małopolskie Zakup kołnierzy WAM - ZAP/MTEBL/2026/013341 -
12730431 2026-09-04
godz. 15:00
Mazowieckie Kolano 90* S235JR/P235 Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB -- Kryteria ogólne --...
12728759 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie LINA STALOWA fi 28 HB/12233 -
12728413 2026-09-07
godz. 09:00
Mazowieckie dostawa materiałów dla naprawy mostu i przepustu L.212
12729328 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Króciec dwukołnierzowy żeliwny, tuleja murowa -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...
12728864 2026-09-07
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup z dostawą krzyżownica kuto-zgrzewana do Rz 60E1 R 500 1:12 prawa...
12729818 2026-09-08
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie FZ.38.162.2026.JK Dostawa wyrobów hutniczych w 2026/2027 roku. Przedmiot...
12730573 2026-09-09
godz. 14:00
Opolskie Dostawa Materiałów dla zadania pod nazwą: Budowa sieci wodociągowej i...