Zlecenie 12728413 - dostawa materiałów dla naprawy mostu i przepustu L.212

   
Analizuj
Zamówienie 12728413
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
dostawa materiałów dla naprawy mostu i przepustu L.212
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane, wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane , wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729053 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa sznurów, szczeliw i taśmy 1. SZCZELIWO SZNUROWE 16X16 GRAFITOWE 2....
12728374 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Zakup preparatów chemicznych na potrzeby MPK we Wrocławiu Przedmiot zamówienia:...
12724846 2026-09-07
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa i zakup: Stal w gat. S235JRG - 271 kg
12726884 2026-09-08
godz. 09:00
Podkarpackie Dostawa materiałów preizolowanych dla wykonania podziemnych sieci...
12706528 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa szyn kolejowych dla Oddziałów Polskiej...
12717364 2026-09-11
godz. 23:59
Mazowieckie 50265398 - Zakup podpór i zawieszeń rur (LISEGA, PSS) Szanowni Państwo,...
12723996 2026-09-14
godz. 00:00
Wielkopolskie 1. Części zamienne dla 16 BRL Jarocin 2. Części zapasowe do pojazdów...
12709609 2026-09-15
godz. 12:00
Dolnośląskie RFP_PR_NITROERG_KZS_2026 Zakup i dostawa szpul pilśniowo-tekturowych w latach...
12704068 2026-09-18
godz. 12:00
Podkarpackie Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rur i kształtek z żeliwa...
12716038 2026-09-25
godz. 12:00
Małopolskie ZAP/SBEDZ/2026/013013 - Deska paletowa 1200 mm x 25mm -