Zlecenie 12728374 - Zakup preparatów chemicznych na potrzeby MPK we Wrocławiu ...

   
Analizuj
Zamówienie 12728374
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Zakup preparatów chemicznych na potrzeby MPK we Wrocławiu

Przedmiot zamówienia: 1 ŻYWICA POLIESTROWA (MAPEI EPORIP TURBO AB) (
508G) 2 METAL CLEAN MTC-47 (ŚRODEK CZYSZCZĄCY) (750ML) VEIDEC 25107 3 DUO CLEAN DCL-17 (ŚRODEK CZYSZCZĄCY) (1L) VEIDEC 25281 4 USZCZELNIACZ MAPEI MAPEFLEX PU45 FT SZARY 113 a 600 ml 5 PREPARAT RUST LOOSENER AND CONTACK a 400 ml
branża Materiały budowlane i hutnicze, Surowce, paliwa, oleje
podbranża smary, oleje, materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: smary, oleje , materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725036 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie sukcesywna dostawa rur i złączek PVC
12728413 2026-09-07
godz. 09:00
Mazowieckie dostawa materiałów dla naprawy mostu i przepustu L.212
12726391 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie Klej - ZAP/MTETA/2026/013565 -
12725748 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa mat i warkoczy słomianych
12730536 2026-09-07
godz. 22:00
Mazowieckie Dostawa elementów ogrodzeniowych żelbetowych wg formularza cenowego wraz z...
12718960 2026-09-10
godz. 09:00
Wielkopolskie 14/03/ZZLT/2026 Rozpoznanie - Masa uszczelniająca szara PR1750 B2 - zgodnie z...
12723996 2026-09-14
godz. 00:00
Wielkopolskie 1. Części zamienne dla 16 BRL Jarocin 2. Części zapasowe do pojazdów...
12714361 2026-09-22
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa materiałów do konserwacji obiektów budowlanych z branż:...
12710398 2026-09-24
godz. 13:00
Mazowieckie Dostawa wapna hydratyzowanego do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów na...
11535450 2027-12-31
godz. 14:00
Mazowieckie Dostawa olejów przemysłowych, silnikowych, przekładniowych i hydraulicznych w...