Przetarg 12725036 - sukcesywna dostawa rur i złączek PVC

   
Analizuj Zamówienie 12725036
źródło Internet
data publikacji 2026-08-28
przedmiot ogłoszenia
sukcesywna dostawa rur i złączek PVC
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724309 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie Dostawa płyt gumowych trudnopalnych wulkanizowanych do PGG S.A. Oddział KWK...
12728413 2026-09-07
godz. 09:00
Mazowieckie dostawa materiałów dla naprawy mostu i przepustu L.212
12724889 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Dostawa farby emulsyjnej Przedmiot zamówienia: 1 Farba Eko Śnieżka Biała 10L...
12730746 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA PRODUKTY REMA TIP-TOP Adres dostawy: M040
12730784 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE OFERTOWE NA BENZYNA LAKOWA 5L Adres dostawy: M040
12701093 2026-09-08
godz. 08:31
Warmińsko-Mazurskie 2812.2.OBR.2026 Farby specjalne do SpW SUiE - 2812.2.OBR.2026 Przedmiot...
12726877 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie Dostawa modułowych skrzynek na listy w ramach projektu „IT HUB GLIWICE”...
12730329 2026-09-09
godz. 12:51
Dolnośląskie Odbojnica ochronna na ścianę z żywicy winylowej, samoprzylepna Przedmiot...
12730409 2026-09-10
godz. 09:00
Podkarpackie 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa materiałów izolacyjnych” dla zadania...
12730530 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa rur i kształtek z tworzyw sztucznych