Zlecenie 12726877 - Dostawa modułowych skrzynek na listy w ramach projektu...

   
Analizuj
Zamówienie 12726877
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa modułowych skrzynek na listy w ramach projektu „IT HUB GLIWICE” realizowanego w ramach Działania: FESL.10.05 - Innowacyjna
infrastruktura wspierająca gospodarkę w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji) Nr projektu: FESL.10.05-IZ.01-05B1/23

Powstaje w kontekście projektu
FESL.10.05-IZ.01-05B1/23 - IT HUB GLIWICE
branża Materiały budowlane i hutnicze, Mechanika i metalurgia
podbranża wyroby metalurgiczne, materiały budowlane
kody CPV 39000000, 44422000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby metalurgiczne , materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12720165 2026-09-10
godz. 09:00
Lubelskie Dostawa artykułów technicznych: elektrycznych i hydraulicznych – 2 zadania...
12726954 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa masy asfaltobetonowej
12730530 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa rur i kształtek z tworzyw sztucznych
12729903 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie Sukcesywna dostawa słupów kompozytowych do budowy linii dla potrzeb TAURON...
12729935 2026-09-11
godz. 12:00
Wielkopolskie Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup elementów konstrukcyjnych 4” w ramach...
12723996 2026-09-14
godz. 00:00
Wielkopolskie 1. Części zamienne dla 16 BRL Jarocin 2. Części zapasowe do pojazdów...
12721436 2026-09-14
godz. 10:00
Lubelskie "Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku sportowym w Bełżcu"...
12729314 2026-09-16
godz. 23:59
Wielkopolskie Zakup i dostawa pigmentów zgodnie z zapytaniem ofertowym w załączeniu Powstaje...
12709196 2026-09-24
godz. 13:00
Łódzkie 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa wapna hydratyzowanego dla potrzeb PGE...
12711042 2026-09-25
godz. 23:59
Łódzkie Przedmiotem zamówienia jest dostawa surowca tworzywa do badań w ilości 92400...