Zlecenie 12730536 - Dostawa elementów ogrodzeniowych żelbetowych wg formularza...

   
Analizuj
Zamówienie 12730536
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Dostawa elementów ogrodzeniowych żelbetowych wg formularza cenowego wraz z dostawą w ramach zadania 43074 Sitaniec Wolica.
branża Materiały budowlane i hutnicze, Konstrukcje, ogrodzenia
podbranża ogrodzenia, materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: ogrodzenia , materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724333 2026-09-07
godz. 11:00
Łódzkie Płyta antyrykoszetowa 43mm SEMAG Przedmiot zamówienia: 1 Płyta antyrykoszetowa...
12725748 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa mat i warkoczy słomianych
12729635 2026-09-08
godz. 12:00
Lubelskie Zakup i dostawa elementów ogrodzenia Zakup i dostawa elementów ogrodzenia
12722906 2026-09-08
godz. 23:59
Małopolskie 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa granulatu PET, będącego surowcem...
12714928 2026-09-09
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie PRACE REMONTOWE W BUDYNKU ZAMIEJSCOWYCH WYDZIAŁÓW SĄDU REJONOWEGO W OSTRÓDZIE Z...
12730246 2026-09-09
godz. 23:59
Podkarpackie Zlecę malowanie drewnianego ogrodzenia
12719273 2026-09-11
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie ,,Budowa ogrodzeń na terenie Nadleśnictwa Skrwilno” Część 1: Część nr 1:...
12720374 2026-09-11
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Poprawa warunków technicznych w obiektach SPSZOZ „Zdroje” w Szczecinie – w...
12724956 2026-10-06
godz. 23:59
Mazowieckie 50266583 Zakup Wkładów rurowych E1302 E1303 ABCD ASF Zwracamy się z uprzejmą...
11018583 2027-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Dostawa artykułów malarskich: farby, lakiery, rozpuszczalniki, rozcieńczalniki,...