Zlecenie 12730431 - Kolano 90* S235JR/P235 Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB ...

   
Analizuj
Zamówienie 12730431
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Kolano 90 S235JR/P235 Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB

-- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Kolano 90 fi 48,3x3,2 R=100 ; S235J
R/P235 PN/EN-10025-2 ; PN/EN-10253 ; atest 2.2 4,0000 SZT 90,00
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726916 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA ŚRUTU S-930 2,3-2,4MM 46-51HRC STALI LANY Adres dostawy: M040
12726914 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA MUF STAL 2" SPAWAL ORAZ KRÓĆCÓW STALOWYCH DN63 PN25 1. MUFA STAL 2...
12729215 2026-09-04
godz. 12:00
Świętokrzyskie Cersanit S.A. Iłża / Stal, blachy i profile / 2026.10-12
12728413 2026-09-07
godz. 09:00
Mazowieckie dostawa materiałów dla naprawy mostu i przepustu L.212
12727692 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Płaskowniki S235JR Płock (Olefiny III) 20704 -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...
12728725 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Łańcuch stalowy DIN 5685A wymiary, D - 4mm , L - 27 mm ,P -19 mm , B - 15 mm -
12725711 2026-09-08
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa materiałów ogólnobudowlanych i ceramicznych dla Uzdrowiska...
12730081 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie BLACHA MIEDZIANA GŁADKA Arkusz 4,0 x 1250 x 2500 mm
12706528 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa szyn kolejowych dla Oddziałów Polskiej...
12719838 2026-09-09
godz. 12:00
Podkarpackie „Dostawa materiałów budowlanych oraz stolarskich w latach 2026-2027”. Część 1:...