Zlecenie 12728725 - Łańcuch stalowy DIN 5685A wymiary, D - 4mm , L - 27 mm ,P...

   
Analizuj
Zamówienie 12728725
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Łańcuch stalowy DIN 5685A wymiary, D - 4mm , L - 27 mm ,P -19 mm , B - 15 mm -
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726884 2026-09-08
godz. 09:00
Podkarpackie Dostawa materiałów preizolowanych dla wykonania podziemnych sieci...
12724741 2026-09-08
godz. 11:00
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych elementów zwrotnic na potrzeby Tramwajów...
12706528 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa szyn kolejowych dla Oddziałów Polskiej...
12730081 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie BLACHA MIEDZIANA GŁADKA Arkusz 4,0 x 1250 x 2500 mm
12715553 2026-09-09
godz. 12:30
Dolnośląskie RFP PEBEKA-P-JŁ-231-2026 Zakup elementów zbrojenia rząpia
12730579 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa krzyżownicy zwyczajnej do skrzyżowania torów ST 60E1-1:9
12728677 2026-09-10
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa stali narzędziowej zgodnie ze specyfikacją...
12722525 2026-09-11
godz. 12:00
Pomorskie RG/160059264 / 9051KJT / PR2027 DOSTAWA BLACH
12721424 2026-09-11
godz. 23:59
Mazowieckie 50261002 - Zakup wyrobów hutniczych Szanowni Państwo, Zwracamy się z uprzejmą...
12704068 2026-09-18
godz. 12:00
Podkarpackie Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rur i kształtek z żeliwa...