Zlecenie 12726914 - DOSTAWA MUF STAL 2" SPAWAL ORAZ KRÓĆCÓW STALOWYCH...

   
Analizuj
Zamówienie 12726914
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DOSTAWA MUF STAL 2 SPAWAL ORAZ KRÓĆCÓW STALOWYCH DN63 PN25

1. MUFA STAL 2 SPAWAL
2. KRÓCIEC STALOWY DN63 PN25
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723530 2026-09-04
godz. 11:00
Śląskie Zakup oraz dostawa lin. -
12730007 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie Kształtowniki S235JR, S355J2 Płock (Olefiny III A038) 20775 PB -- Kryteria...
12719701 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa kształtowników szalunkowych
12730268 2026-09-04
godz. 14:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA LIN STALOWYCH ORAZ ZACISKÓW- NLZ-JM.2110.42.2025
12729054 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa redukcji oraz trójnika lutni 1. REDUKCJA FI-800/400 TRÓJNIK 2. TRÓJNIK...
12728864 2026-09-07
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup z dostawą krzyżownica kuto-zgrzewana do Rz 60E1 R 500 1:12 prawa...
12687784 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawy szyn kolejowych w latach 2027 - 2028 1.Przedmiotem Zamówienia jest...
12672003 2026-09-08
godz. 10:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do lokalizacji wskazanej...
12715553 2026-09-09
godz. 12:30
Dolnośląskie RFP PEBEKA-P-JŁ-231-2026 Zakup elementów zbrojenia rząpia
12725688 2026-09-11
godz. 11:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa elementów do produkcji mebli z podziałem na II części – postępowanie nr...