Zlecenie 12729054 - Dostawa redukcji oraz trójnika lutni 1. REDUKCJA...

   
Analizuj
Zamówienie 12729054
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Dostawa redukcji oraz trójnika lutni

1. REDUKCJA FI-800/400 TRÓJNIK
2. TRÓJNIK Y 600/600/600MM 1M/1,5M LUTNI
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728759 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie LINA STALOWA fi 28 HB/12233 -
12729633 2026-09-07
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa wyrobów metalowych
12720418 2026-09-07
godz. 12:00
Wielkopolskie Dostawa drutu do taśmowania do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych...
12729391 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA RURY BSZ 1.4571 FI 15X2 Adres dostawy: M040
12726884 2026-09-08
godz. 09:00
Podkarpackie Dostawa materiałów preizolowanych dla wykonania podziemnych sieci...
12729818 2026-09-08
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie FZ.38.162.2026.JK Dostawa wyrobów hutniczych w 2026/2027 roku. Przedmiot...
12727655 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa rur do przepustów 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk rur do...
12715553 2026-09-09
godz. 12:30
Dolnośląskie RFP PEBEKA-P-JŁ-231-2026 Zakup elementów zbrojenia rząpia
12722525 2026-09-11
godz. 12:00
Pomorskie RG/160059264 / 9051KJT / PR2027 DOSTAWA BLACH
12721424 2026-09-11
godz. 23:59
Mazowieckie 50261002 - Zakup wyrobów hutniczych Szanowni Państwo, Zwracamy się z uprzejmą...