Zlecenie 12729215 - Cersanit S.A. Iłża / Stal, blachy i profile / 2026.10-12

   
Analizuj
Zamówienie 12729215
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Cersanit S.A. Iłża / Stal, blachy i profile / 2026.10-12
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji świętokrzyskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora świętokrzyskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12674769 2026-09-04
godz. 09:00
Warmińsko-Mazurskie -SIATKA AS 160/15/30 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów...
12726914 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA MUF STAL 2" SPAWAL ORAZ KRÓĆCÓW STALOWYCH DN63 PN25 1. MUFA STAL 2...
12726601 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA ARMATURY 1. KOLANO CU ZACISK V FI 15 1K 2. KOLANO CU ZACISK V FI 15 2K...
12726916 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA ŚRUTU S-930 2,3-2,4MM 46-51HRC STALI LANY Adres dostawy: M040
12729393 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWIASY FI 60X200 TOCZONE Adres dostawy: M040
12687784 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawy szyn kolejowych w latach 2027 - 2028 1.Przedmiotem Zamówienia jest...
12727100 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa rur stalowych bezszwowych
12727655 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa rur do przepustów 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk rur do...
12719190 2026-09-10
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawy sukcesywne materiałów - lin nośnych i drobnych linek Cu oraz przewodów...
12728677 2026-09-10
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa stali narzędziowej zgodnie ze specyfikacją...