Zlecenie 12727768 - INFR/K Materiały dla pracowni metaloplastycznej Przedmiot...

   
Analizuj
Zamówienie 12727768
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
INFR/K Materiały dla pracowni metaloplastycznej

Przedmiot zamówienia: 1 1
branża Materiały budowlane i hutnicze, Mechanika i metalurgia, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża wyroby metalurgiczne, odlewy metalurgiczne, maszyny i sprzęty inne, urządzenia drobne, materiały budowlane, wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby metalurgiczne , odlewy metalurgiczne , maszyny i sprzęty inne , urządzenia drobne , materiały budowlane , wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12720069 2026-09-04
godz. 09:00
Podkarpackie Sukcesywna dostawa materiałów sieciowych Powstaje w kontekście projektu...
12730061 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie Zakup - Opaska kablowa , pędzle, krążki i papier ścierny, tarcze wg. załącznika...
12728812 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie BADANIE RYNKU - MANOMETRY (ZKR) -
12730513 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie Zawór SUN HYDRAULICS T11A CBCGLJN
12727516 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa części do pompy HIDROSTAL
12730007 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie Kształtowniki S235JR, S355J2 Płock (Olefiny III A038) 20775 PB -- Kryteria...
12728809 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie 01092026 ANIMEX K4 -
12717290 2026-09-04
godz. 12:00
Małopolskie Sukcesywne dostawy wyrobów hutniczych ze stali zwykłej bez powłoki i ocynkowanej
12722634 2026-09-04
godz. 13:20
Śląskie Dostawa wózków gospodarczych Maciej T-133/2 w ilości 9 szt.
12730268 2026-09-04
godz. 14:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA LIN STALOWYCH ORAZ ZACISKÓW- NLZ-JM.2110.42.2025