Zlecenie 12730061 - Zakup - Opaska kablowa , pędzle, krążki i papier...

   
Analizuj
Zamówienie 12730061
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Zakup - Opaska kablowa , pędzle, krążki i papier ścierny, tarcze wg. załącznika nr 2 Formularza cenowego (III części)
branża Materiały budowlane i hutnicze, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne, materiały budowlane, akcesoria budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne , materiały budowlane , akcesoria budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725145 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie dostawa betonu drogowego C25/30 W8 F150 na potrzeby robót związanych z...
12728804 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie MATERIAŁY ZŁĄCZNE NA GORĄCO PRODUKCJI DUNLOP DO TAŚM TKANINOWO-GUMOWYCH...
12692786 2026-09-04
godz. 10:00
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa okładzin górniczych żelbetowych do...
12726487 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie PŁYTA GUMOWA OLEJOODPORNA 5MM
12728176 2026-09-04
godz. 14:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTWA NARZĘDZI BETA_NLZ-SP.2110.83.2026
12730784 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE OFERTOWE NA BENZYNA LAKOWA 5L Adres dostawy: M040
12729192 2026-09-07
godz. 12:45
Śląskie Dostawa „Narzędzia zmechanizowane ręczne montażowe z napędem pneumatycznym:...
12726282 2026-09-08
godz. 12:00
Świętokrzyskie 2.1. Przedmiot zamówienia w części 1 obejmuje: Część 1 – Pomoce dydaktyczne...
12703595 2026-09-17
godz. 09:00
Śląskie Dostawy do kopalń JSW S.A. dwuskładnikowych klejów do konsolidacji i...
12651482 2026-09-21
godz. 09:00
Łódzkie Dostawa plomb indywidualnie numerowanych