Zlecenie 12728804 - MATERIAŁY ZŁĄCZNE NA GORĄCO PRODUKCJI DUNLOP DO TAŚM...

   
Analizuj
Zamówienie 12728804
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
MATERIAŁY ZŁĄCZNE NA GORĄCO PRODUKCJI DUNLOP DO TAŚM TKANINOWO-GUMOWYCH ODPORNYCH NA PODWYŻSZONĄ TEMPERATURĘ (NIE dop. zamienników
) (ZKP - AM918073) -
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727768 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie INFR/K Materiały dla pracowni metaloplastycznej Przedmiot zamówienia: 1 1
12728768 2026-09-04
godz. 10:00
Śląskie l2600204- Listwa zaciskowa 16 mm -
12704956 2026-09-04
godz. 12:00
Podkarpackie Masa do torkretowania kadzi pośredniej
12725576 2026-09-04
godz. 23:59
Świętokrzyskie Dostawa materiałów betonowych II.
12724309 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie Dostawa płyt gumowych trudnopalnych wulkanizowanych do PGG S.A. Oddział KWK...
12726391 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie Klej - ZAP/MTETA/2026/013565 -
12729394 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA WIADRO BUDOWLANE NIBIESKIE 12 L „MOTIVE” Adres dostawy: M040
12728251 2026-09-09
godz. 09:00
Wielkopolskie Sukcesywna dostawa materiału do bieżącego utrzymania dróg gruntowych Część 1:...
12720374 2026-09-11
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Poprawa warunków technicznych w obiektach SPSZOZ „Zdroje” w Szczecinie – w...
12716038 2026-09-25
godz. 12:00
Małopolskie ZAP/SBEDZ/2026/013013 - Deska paletowa 1200 mm x 25mm -