Zlecenie 12728176 - ZAKUP I DOSTWA NARZĘDZI BETA_NLZ-SP.2110.83.2026

   
Analizuj
Zamówienie 12728176
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
ZAKUP I DOSTWA NARZĘDZI BETA_NLZ-SP.2110.83.2026
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727768 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie INFR/K Materiały dla pracowni metaloplastycznej Przedmiot zamówienia: 1 1
12711720 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa narzędzi i innych materiałów dla Zakładu Linii Kolejowych w Nowym Sączu...
12730051 2026-09-05
godz. 12:46
Dolnośląskie Zapytanie na TACZKA BRUK120L 02-03 NA KOLE 400X8 PU Adres dostawy: MB50
12725312 2026-09-07
godz. 07:00
Świętokrzyskie Zestaw narzędzi dla mechanika Przedmiot zamówienia: 1 Zestaw narzędzi
12727363 2026-09-07
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi .
12730084 2026-09-07
godz. 12:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa nozy tokarskich i płytek w ilości 93 szt.
12729078 2026-09-08
godz. 08:45
Śląskie Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych montażowych z napędem elektrycznym:...
12729142 2026-09-09
godz. 12:00
Lubelskie Dostawa elektronarzędzi na potrzeby OPEC Sp z o.o
12724751 2026-09-14
godz. 11:00
Dolnośląskie Budowa spójnego systemu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Mieście Legnicy...
12699588 2026-09-23
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup elektronarzędzi wraz z akcesoriami RZGW Bydgoszcz Przedmiotem zamówienia...