Zlecenie 12725312 - Zestaw narzędzi dla mechanika Przedmiot zamówienia: 1...

   
Analizuj
Zamówienie 12725312
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Zestaw narzędzi dla mechanika

Przedmiot zamówienia: 1 Zestaw narzędzi
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji świętokrzyskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora świętokrzyskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729363 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA: PISTOLET S-R1821-Z DO POMP KÓŁ SCHRADER 1. PISTOLET S-R1821-Z DO...
12722583 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie ZK.3026.17.2026 Pilarka ratownicza spalinowa łańcuchowa STIHL MS 462 C-M R - 6...
12728367 2026-09-07
godz. 11:00
Łódzkie Urządzenia pomiarowe Leica, Milwaukee, Bosch Przedmiot zamówienia: 1 Niwelator...
12726423 2026-09-10
godz. 08:00
Dolnośląskie Z300 narzędzia -
12726854 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Doposażenie pracowni szkolnych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego...
12729220 2026-09-10
godz. 12:00
Pomorskie OSTRZA DO KLINÓW VARCO ( 160058837 )
12729449 2026-09-10
godz. 13:00
Dolnośląskie Zakup sprzętu i wyposażenia do prowadzenia działań związanych z ochroną...
12723996 2026-09-14
godz. 00:00
Wielkopolskie 1. Części zamienne dla 16 BRL Jarocin 2. Części zapasowe do pojazdów...
12709260 2026-09-22
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław i jednostek...
12699588 2026-09-23
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup elektronarzędzi wraz z akcesoriami RZGW Bydgoszcz Przedmiotem zamówienia...