Zlecenie 12729220 - OSTRZA DO KLINÓW VARCO ( 160058837 )

   
Analizuj
Zamówienie 12729220
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
OSTRZA DO KLINÓW VARCO ( 160058837 )
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726423 2026-09-10
godz. 08:00
Dolnośląskie Z300 narzędzia -
12725470 2026-09-10
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa części do narzędzi pneumatycznych” 1. Przedmiotem zamówienia jest...
12726854 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Doposażenie pracowni szkolnych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego...
12730453 2026-09-10
godz. 10:30
Zachodniopomorskie ZP/32/2026 Dostawa narzędzi oraz akcesoriów II Część 1: Przedmiotem zamówienia...
12730798 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie Punktak automatyczny
12730799 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie ścisk stolarski typu C
12729986 2026-09-17
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa wyposażenia do DDPdS w Pysznicy w ramach realizacji zadania „Przebudowa...
12709260 2026-09-22
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław i jednostek...
12709234 2026-09-25
godz. 10:10
Łódzkie 85/ZP/26 DOSTAWA NARZĘDZI RĘCZNYCH, ELEKTRONARZĘDZI, NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH...
12721634 2026-10-02
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: Hak do wideł MK25 SILVERSTONE Adres dostawy: M040