Zlecenie 12730799 - ścisk stolarski typu C

   
Analizuj
Zamówienie 12730799
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
ścisk stolarski typu C
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730798 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie Punktak automatyczny
12723996 2026-09-14
godz. 00:00
Wielkopolskie 1. Części zamienne dla 16 BRL Jarocin 2. Części zapasowe do pojazdów...
12727490 2026-09-14
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup sprzętu i narzędzi do prac pod napięciem w zestawach: 1. Sprzęt i...
12724751 2026-09-14
godz. 11:00
Dolnośląskie Budowa spójnego systemu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Mieście Legnicy...
12729986 2026-09-17
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa wyposażenia do DDPdS w Pysznicy w ramach realizacji zadania „Przebudowa...
12709260 2026-09-22
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław i jednostek...
12699588 2026-09-23
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup elektronarzędzi wraz z akcesoriami RZGW Bydgoszcz Przedmiotem zamówienia...
12709234 2026-09-25
godz. 10:10
Łódzkie 85/ZP/26 DOSTAWA NARZĘDZI RĘCZNYCH, ELEKTRONARZĘDZI, NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH...
12721634 2026-10-02
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: Hak do wideł MK25 SILVERSTONE Adres dostawy: M040
12482621 2026-12-01
godz. 09:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia: Dostawa specjalistycznego sprzętu wraz z wyposażeniem...