Zlecenie 12729363 - ZAPYTANIE NA: PISTOLET S-R1821-Z DO POMP KÓŁ SCHRADER 1....

   
Analizuj
Zamówienie 12729363
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA: PISTOLET S-R1821-Z DO POMP KÓŁ SCHRADER

1. PISTOLET S-R1821-Z DO POMP KÓŁ SCHRADER - WYMAGANA POLSKA LEGALIZACJI
Z GUMiW
2. ZAPYTANIE NA: PISTOLET S-38902-58 DO POMP KÓŁ SCHRADER - WYMAGANA POLSKA LEGALIZACJI Z GUMiW
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730029 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA SZCZYPCE CB1085 DO TYGLI L-210MM Adres dostawy: M040
12728829 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa akcesoriów do narzędzi ręcznych
12726282 2026-09-08
godz. 12:00
Świętokrzyskie 2.1. Przedmiot zamówienia w części 1 obejmuje: Część 1 – Pomoce dydaktyczne...
12726840 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu...
12722397 2026-09-09
godz. 16:00
Mazowieckie Kalibrator drgań Model 394C06 (w celu zapoznania się z pełną treścią Zapytania...
12719876 2026-09-10
godz. 09:00
Śląskie Dostawa wyposażenia do pracowni technicznych i elektroenergetycznych w ramach...
12726854 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Doposażenie pracowni szkolnych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego...
12729220 2026-09-10
godz. 12:00
Pomorskie OSTRZA DO KLINÓW VARCO ( 160058837 )
12709260 2026-09-22
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław i jednostek...
12721634 2026-10-02
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: Hak do wideł MK25 SILVERSTONE Adres dostawy: M040