Zlecenie 12730029 - DOSTAWA SZCZYPCE CB1085 DO TYGLI L-210MM Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12730029
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA SZCZYPCE CB1085 DO TYGLI L-210MM

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725312 2026-09-07
godz. 07:00
Świętokrzyskie Zestaw narzędzi dla mechanika Przedmiot zamówienia: 1 Zestaw narzędzi
12729436 2026-09-07
godz. 09:00
Łódzkie 1. Przedmiotem Zamówienia jest zakup narzędzi ręcznych dla PGE GiEK S.A....
12722595 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie ZK.3026.19.2026 Przecinarka spalinowa STIHL TS 910i w zestawie z tarczą DB-10 Ø...
12727009 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie 26DFBOM251 - Zakup i dostawa przenośnego dystrybutora oraz ręcznej pompy do...
12727557 2026-09-08
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa i zakup: Akcesoria METROHM - 1 szt.
12729190 2026-09-08
godz. 11:00
Śląskie Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do kucia i ubijania z napędem...
12728726 2026-09-08
godz. 15:00
Śląskie Tarcza fibrowa 125 mm x 22 mm gradacja 40, 60, 80, 100, 120 -
12727311 2026-09-09
godz. 10:00
Małopolskie Dostawa narzędzi powszechnego użytku na potrzeby TAURON Dystrybucja Pomiary sp....
12709234 2026-09-25
godz. 10:10
Łódzkie 85/ZP/26 DOSTAWA NARZĘDZI RĘCZNYCH, ELEKTRONARZĘDZI, NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH...
12721634 2026-10-02
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: Hak do wideł MK25 SILVERSTONE Adres dostawy: M040