Przetarg 12729436 - 1. Przedmiotem Zamówienia jest zakup narzędzi ręcznych...

   
Analizuj Zamówienie 12729436
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot ogłoszenia
1. Przedmiotem Zamówienia jest zakup narzędzi ręcznych dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów, zgodnie z wymaganiami określonymi w Formularzu RFX. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonaw
ca zapewnił i zagwarantował, że w ramach wykonywania umowy ani Wykonawca (w tym żaden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie Zamówienia), ani żaden z jego Podwykonawców/Dostawców/Podmiotów udostępniających zasoby, nie naruszą określonych w Rozporządzeniu UE 833/2014, Rozporządzeniu UE 765/2006 lub w innych aktach prawnych obowiązujących w Rzeczypospolitej Polskiej, zakazów nabywania dostaw, usług lub robót budowlanych znajdujących się w lub pochodzących z Białorusi lub Rosji oraz zakazów przywozu lub transportowania produktów pochodzących lub wywożonych z Białorusi lub Rosji. Na potwierdzenie powyższego wymogu Wykonawca złoży stosowne Oświadczenie zawarte w Formularzu ofertowym dostępnym w Systemie Zakupowym GK PGE. W przypadku, gdy powyższy wymóg zawarty w niniejszym punkcie nie zostanie spełniony, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie pkt. 6.3.5.1 lit e PROC 10032/J.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji łódzkie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora łódzkie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727363 2026-09-07
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi .
12724876 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie RBZ.1.2026 Zakup oraz dostawa zestawu ratownictwa technicznego dla Ochotniczej...
12728367 2026-09-07
godz. 11:00
Łódzkie Urządzenia pomiarowe Leica, Milwaukee, Bosch Przedmiot zamówienia: 1 Niwelator...
12730084 2026-09-07
godz. 12:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa nozy tokarskich i płytek w ilości 93 szt.
12727557 2026-09-08
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa i zakup: Akcesoria METROHM - 1 szt.
12729190 2026-09-08
godz. 11:00
Śląskie Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych do kucia i ubijania z napędem...
12717568 2026-09-08
godz. 11:43
Warmińsko-Mazurskie 2812.4.OBR.2026 Zakup mierników elektronicznych do SpW SUiE - 2812.4.OBR.2026...
12726854 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Doposażenie pracowni szkolnych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego...
12723996 2026-09-14
godz. 00:00
Wielkopolskie 1. Części zamienne dla 16 BRL Jarocin 2. Części zapasowe do pojazdów...
12721634 2026-10-02
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: Hak do wideł MK25 SILVERSTONE Adres dostawy: M040