Zlecenie 12724876 - RBZ.1.2026 Zakup oraz dostawa zestawu ratownictwa...

   
Analizuj
Zamówienie 12724876
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
RBZ.1.2026 Zakup oraz dostawa zestawu ratownictwa technicznego dla Ochotniczej Straży Pożarnej składającego się z: 1. Rozpieracz r
amieniowy Weber Rescue SP 50 BS S-FORCE - 1 szt.; 2. Nożyce hydrauliczne Weber Rescue RSC 190 S-FORCE PLUS zestaw wymiennych rdzeni - 1 szt.; 3. Rozpieracz kolumnowy Weber Rescue RZT 2-1360 S-FORCE - 1 szt.; 4. Ładowarka sieciowa Milwaukee M18 MPC6 - 1 szt.; 5. Akumulator Milwaukee FORGE 12 Ah - 3 szt.; 6. Wspornik progowy do rozpieraczy kolumnowych Miko Rescue Tech WSP-K - 1 szt.; 7. Zestaw rolek warsztatowych Skraw-Met (kod 7706) - 1 kpl.; 8. Zestaw drewna zgodny z KSRG 2021 - 1 kpl.; 9. Podest ratowniczy Weber Rescue - 1 szt.; 10. Lampa stojąca Milwaukee HOSALC-0 - 1 szt.; 11. Podpora stabilizacyjna płaska Miko Rescue Tech SW-350 - 2 szt.; 12. Statyw bezpieczeństwa Protekt TM15 wraz z ewakuacyjnym urządzeniem podnosząco-opuszczającym Protekt RUP 503-U i uniwersalnym uchwytem do statywów UTB - 1 szt.

Przedmiot zamówienia: 1 RBZ.1.2026
branża Ochrona, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża sprzęt i instalacje p-poż, urządzenia drobne, maszyny i sprzęt rolniczy
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt i instalacje p-poż , urządzenia drobne , maszyny i sprzęt rolniczy

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12711419 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie Część I: Obszar organizacyjny i Audyt Zadanie 1. Opracowanie, wdrożenie,...
12721784 2026-09-07
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Bezpieczny Szczecinek - inteligentny system ochrony stref edukacji i...
12727842 2026-09-07
godz. 11:00
Mazowieckie 26DFBOM260 - Zakup i dostawa sprzętu ochronnego i ratowniczego Szanowni...
12728367 2026-09-07
godz. 11:00
Łódzkie Urządzenia pomiarowe Leica, Milwaukee, Bosch Przedmiot zamówienia: 1 Niwelator...
12728829 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa akcesoriów do narzędzi ręcznych
12722893 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa, instalacja i uruchomienie Systemu Sygnalizacji Pożaru i Dźwiękowego...
12729449 2026-09-10
godz. 13:00
Dolnośląskie Zakup sprzętu i wyposażenia do prowadzenia działań związanych z ochroną...
12730798 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie Punktak automatyczny
12729276 2026-09-14
godz. 10:30
Świętokrzyskie Zakup i dostawa ciągnika rolniczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony...
12716899 2026-09-25
godz. 09:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie i...