Zlecenie 12729449 - Zakup sprzętu i wyposażenia do prowadzenia działań...

   
Analizuj
Zamówienie 12729449
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Zakup sprzętu i wyposażenia do prowadzenia działań związanych z ochroną ludności i zarządzaniem kryzysowym
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny budowlane, urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny budowlane , urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726423 2026-09-10
godz. 08:00
Dolnośląskie Z300 narzędzia -
12729978 2026-09-10
godz. 09:00
Mazowieckie 1) Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego: „Zakup...
12730453 2026-09-10
godz. 10:30
Zachodniopomorskie ZP/32/2026 Dostawa narzędzi oraz akcesoriów II Część 1: Przedmiotem zamówienia...
12730218 2026-09-11
godz. 09:00
Mazowieckie 1) Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego: „Zakup...
12721252 2026-09-11
godz. 10:00
Łódzkie Zakup i dostawa ładowarki teleskopowej dla MPWiK w Zduńskiej Woli Sp. z o. o.
12730799 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie ścisk stolarski typu C
12700944 2026-09-14
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa minikoparek wraz z przyczepami transportowymi dla PGE EK Operator
12699594 2026-09-14
godz. 11:30
Mazowieckie Dostawa minikoparek wraz z przyczepami transportowymi Część zamówienia:...
12699588 2026-09-23
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup elektronarzędzi wraz z akcesoriami RZGW Bydgoszcz Przedmiotem zamówienia...
12729742 2026-10-02
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników...