Zlecenie 12730051 - Zapytanie na TACZKA BRUK120L 02-03 NA KOLE 400X8 PU Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12730051
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Zapytanie na TACZKA BRUK120L 02-03 NA KOLE 400X8 PU

Adres dostawy: MB50
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne, urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne , urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12722589 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie ZK.3026.18.2026 Pilarka spalinowa łańcuchowa STIHL MS 462 C-M VW - 6 sztuk...
12687848 2026-09-07
godz. 10:00
Świętokrzyskie Szkolenie młodzieży w dziedzinie zagrożeń związanych z pożarami, klęskami...
12723497 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie wykonanie mieszalnika procesowego do pracy w strefie EX -
12730745 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA Wanny na zużyty olej WAN OIL 1200 Adres dostawy: M040
12728777 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie WYMIANA WIEŻY CHŁODNICZEJ OBIEGU WÓD BAROMETRYCZNYCH -
12712357 2026-09-07
godz. 15:00
Świętokrzyskie Zakup wózka akumulatorowego ze skrzynią ładunkową
12723458 2026-09-07
godz. 23:59
Pomorskie Karmnik automatyczny do skarmiania pstrąga - 20 sztuk Powstaje w kontekście...
12728360 2026-09-08
godz. 13:20
Mazowieckie 10/2026/MPS Przygotowanie cysterny do badań WDT Przedmiot zamówienia: 1...
12728726 2026-09-08
godz. 15:00
Śląskie Tarcza fibrowa 125 mm x 22 mm gradacja 40, 60, 80, 100, 120 -
12703018 2026-09-08
godz. 16:30
Mazowieckie Zakup wózków elektrycznych podnośnikowych Przedmiot postępowania 1. Urządzenie...