Zlecenie 12730745 - ZAPYTANIE NA Wanny na zużyty olej WAN OIL 1200 Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12730745
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA Wanny na zużyty olej WAN OIL 1200

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729378 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ LEKKI MANTEX/ X-LITE 20M ZE ZŁĄCZKAMI ŚR. 20MM Adres dostawy: M030
12729052 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa płyt policzkowych do kruszarki C96 1. PŁYTA POLICZKOWA GÓRNA 934192 C96...
12722029 2026-09-07
godz. 09:00
Zachodniopomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak2....
12729382 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA TULEI I SWORZNI 1. SWORZEŃ TD6C-172-074 SIŁOWNIKA PRZEGRODY 2. SWORZEŃ...
12720149 2026-09-07
godz. 10:30
Małopolskie Dostawa drukarki 3D do prototypowych płyt PCB do celów dydaktycznych na...
12730045 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA TULEJA PP300Z-002-12 OCHRONNA ALFA Adres dostawy: M040
12726974 2026-09-08
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa stopnia dmuchawy AERZEN GM4S dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia...
12712375 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie Zawory odcinające, zwrotne i redukcyjne
12725698 2026-09-09
godz. 09:00
Podkarpackie „Zakup (dostawa) koparko - ładowarki na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej...
12725683 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie „Zakup i dostawa stanowiska (symulatora) napędu hybrydowego do ZST w Mikołowie,...