Zlecenie 12730045 - DOSTAWA TULEJA PP300Z-002-12 OCHRONNA ALFA Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12730045
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA TULEJA PP300Z-002-12 OCHRONNA ALFA

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729377 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA WKŁAD FILTRA CF 2631 POWIETRZA MANN, WKŁAD FILTRA C30 400/1 POWIETRZA...
12727251 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie LUZ17-Filtry
12674782 2026-09-07
godz. 10:00
Wielkopolskie Przedmiotem zamówienia jest najem 210 (słownie: dwustu dziesięciu) zestawów...
12730289 2026-09-07
godz. 10:00
Zachodniopomorskie TA-ZR-46-2026 Naprawa niesprawnych mieszadeł firmy Grundfos. Przedmiot...
12726336 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie 16/FEP/2026 - Firma DB Cargo Polska w imieniu Infra Silesia S.A. ogłasza...
12729407 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Zapytanie o informację cenową na dostawę i dodatkowy montaż 2 sztuk szyb...
12729381 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA WKŁADÓW 41034510 GŁÓWNY FILTRA POWIETRZA, WKŁADÓW 41034511 FILTRA...
12725952 2026-09-07
godz. 12:00
Śląskie 4WOG-4400.2310.9.2026 Zakup filtrów do SpW Uzbrojenia i Elektroniki Przedmiot...
12719288 2026-09-08
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa sprzętu do utrzymania terenów wokół Zespołu Szkół Technicznych im....
12727988 2026-09-08
godz. 12:00
Wielkopolskie Podłokietnik lewy EZ659000560.00115 do 36WEh