Zlecenie 12730289 - TA-ZR-46-2026 Naprawa niesprawnych mieszadeł firmy...

   
Analizuj
Zamówienie 12730289
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
TA-ZR-46-2026 Naprawa niesprawnych mieszadeł firmy Grundfos.

Przedmiot zamówienia: 1 Naprawa mieszadła firmy Grundfos typu SRP.
30.30.517.25.5.1A, nr kat. 98523285 2 Naprawa mieszadła firmy Grundfos typu AMG.22.64.338.Ex.5.1A, nr kat. 9852
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Wodno - kanalizacyjna
podbranża materiały i urządzenia, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Zachodniopomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Zachodniopomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały i urządzenia , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729052 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa płyt policzkowych do kruszarki C96 1. PŁYTA POLICZKOWA GÓRNA 934192 C96...
12717352 2026-09-07
godz. 08:00
Łódzkie (OZG w Łodzi) Laserowe detektory gazu Zakup fabrycznie nowych laserowych...
12725362 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie DKW.2233.24.2026.ML „Zakup i dostawa optyki strzeleckiej, trójnogu do broni...
12672111 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Wykonanie usług badawczych, kontrolnych, pomiarowych, regulacyjnych, urządzeń...
12711045 2026-09-07
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa zasuw w ilości 7 kpl
12725327 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie dostawa części do prasy wytłaczarki ślimakowej AKUPRESS AM 400LS BELLMER...
12708982 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa i wymiana wodomierzy wraz z oprzyrządowaniem oraz oprogramowaniem...
12729900 2026-09-08
godz. 09:00
Mazowieckie Zakup i dostawa 3 kpl szczotek wygarniających tłuczeń z toru przeznaczonych do...
12685042 2026-09-08
godz. 11:00
Opolskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do sieci...
12728743 2026-09-08
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Remont filtra DD 7.04 L1 WPC LATO 2026 (zap. 16632721) -