Zlecenie 12725362 - DKW.2233.24.2026.ML „Zakup i dostawa optyki strzeleckiej,...

   
Analizuj
Zamówienie 12725362
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
DKW.2233.24.2026.ML „Zakup i dostawa optyki strzeleckiej, trójnogu do broni strzeleckiej oraz urządzenia do bezpiecznego przechwyt
ywania pocisków do Zakładu Karnego w Siedlcach”

Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa optyki strzeleckiej, trójnogu do broni strzeleckiej oraz urządzenia do bezpiecznego przechwytywania pocisków do Zakładu Karnego w Siedlcach
branża Ochrona, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne, sprzęt wojskowy, akcesoria ochrony
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne , sprzęt wojskowy , akcesoria ochrony

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12681897 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie KU.241/pn53_2026/AM - Sukcesywne dostawy sprężyn daszkowych do wózków...
12728760 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie Sprzęgło, pompa HB/12235 -
12729381 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA WKŁADÓW 41034510 GŁÓWNY FILTRA POWIETRZA, WKŁADÓW 41034511 FILTRA...
12728333 2026-09-07
godz. 10:00
Pomorskie 47/P/STO/2026 Naprawa bieżąca silnika głównego M 401A LB na jednostce...
12704371 2026-09-07
godz. 12:00
Świętokrzyskie Pojazdy wielozadaniowe elektryczne oraz obrotowa ładowarka teleskopowa dla...
12724971 2026-09-07
godz. 23:59
Małopolskie 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej, kompletnej maszyny do...
12690225 2026-09-08
godz. 09:00
Małopolskie Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla szkół biorących udział w projekcie...
12719288 2026-09-08
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa sprzętu do utrzymania terenów wokół Zespołu Szkół Technicznych im....
12716193 2026-09-08
godz. 12:00
Pomorskie Dzierżawa lokomotywy elektrycznej ze spalinowym modułem
12725904 2026-09-09
godz. 11:00
Małopolskie Budowa i rozbudowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności SOiA dla Gminy...