Zlecenie 12724971 - 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej,...

   
Analizuj
Zamówienie 12724971
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej, kompletnej maszyny do regeneracji szerokiej gamy filtrów cząstek stałych
typu DPF oraz FAP, stosowanych w układach wydechowych pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów. 2) Miejsce realizacji zamówienia: ul. Bartosza Głowackiego 5E, 32-650 Kęty. 3) Nazwa i kod zamówienia wg. Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38548000-8 Przyrządy do pojazdów mechanicznych 42924740-8 Wysokociśnieniowa aparatura czyszcząca 42900000-5 Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia 4) Minimalne wymagania techniczne i funkcjonalne: Maszyna (dalej także: urządzenie) do regeneracji filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Urządzenie powinno spełniać następujące minimalne wymagania techniczne i funkcjonalne: a) Przeznaczenie urządzenia: Urządzenie musi być przeznaczone do czyszczenia lub regeneracji co najmniej: DPF, FAP, katalizatorów stosowanych w układach oczyszczania spalin. b) Zakres obsługiwanych pojazdów: Urządzenie musi być przy

Powstaje w kontekście projektu
FEMP.08.07-IP.01-0135/23 - Unowocześnienie i automatyzacja serwisu oraz diagnostyki pojazdów elektrycznych poprzez zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
kody CPV 38548000, 42900000, 42924740
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729380 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: OBRĘCZ J.9.3000.2513/Z/23,5 24TB Adres dostawy: M040
12701536 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest Dostawa części do silników spalinowych MAN Część...
12716316 2026-09-07
godz. 12:00
Pomorskie Dostawa przyczepy ciężarowej w ramach projektu Zabezpieczenie brzegów przed...
12728757 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Legalizacja przyrządów -
12677255 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Sprzedaż, dostawa i montaż urządzeń pralniczych tj. pralnico-wirówek i suszarek...
12725956 2026-09-08
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie 10/Sam/U/ZOF/26 Naprawa bieżąca przyczepy Auto Hit PO N/O o nr rej. UI 02391...
12727537 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie RFP na zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych wykładzin gniazda skrętu i...
12728360 2026-09-08
godz. 13:20
Mazowieckie 10/2026/MPS Przygotowanie cysterny do badań WDT Przedmiot zamówienia: 1...
12728665 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa bocznego wózka widłowego do...
12725296 2026-09-09
godz. 13:00
Pomorskie Pinger ULB-362PL/B37 ( 160057223 )