Zlecenie 12729407 - Zapytanie o informację cenową na dostawę i dodatkowy...

   
Analizuj
Zamówienie 12729407
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Zapytanie o informację cenową na dostawę i dodatkowy montaż 2 sztuk szyb czołowych do pojazdu EN63A-021
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie ,dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji świętokrzyskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12674740 2026-09-07
godz. 08:30
Łódzkie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 5 sztuk fabrycznie nowych miniciągników...
12704732 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie Zakup współrzędnościowej maszyny pomiarowej CMM
12729102 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie 2077- Przegląd i sprawdzenie mierników drgań w Elektrociepłowni Bielskiej EC2
12701536 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest Dostawa części do silników spalinowych MAN Część...
12711833 2026-09-07
godz. 13:00
Kujawsko-Pomorskie Dostawa filtrów do czerpni powietrza Turbiny Gazowej do PGE Zielona Góra S.A....
12730744 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ROWER ROMET POP ART ECO CZARNY 18 Adres dostawy: M040
12722931 2026-09-08
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa dwóch ładowarek przegubowych wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w...
12728744 2026-09-08
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Remont filtra DD 8.04 WPC lato 2026 (zap. 16632726) -
12729546 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie 50266668 - czujniki temperatury łożysk GB-101 Szanowni Państwo, ORLEN Spółka...
12727995 2026-09-08
godz. 13:00
Wielkopolskie Przekaźnik R15 1014-23-1024 (4PDT 10A 24VDC) do SA 105, SA 108