Zlecenie 12729142 - Dostawa elektronarzędzi na potrzeby OPEC Sp z o.o

   
Analizuj
Zamówienie 12729142
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa elektronarzędzi na potrzeby OPEC Sp z o.o
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729667 2026-09-09
godz. 12:00
Małopolskie Zakup i dostawa MILWAUKEE M18 BLPDRC-422C - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka...
12726423 2026-09-10
godz. 08:00
Dolnośląskie Z300 narzędzia -
12719876 2026-09-10
godz. 09:00
Śląskie Dostawa wyposażenia do pracowni technicznych i elektroenergetycznych w ramach...
12726854 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Doposażenie pracowni szkolnych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego...
12730453 2026-09-10
godz. 10:30
Zachodniopomorskie ZP/32/2026 Dostawa narzędzi oraz akcesoriów II Część 1: Przedmiotem zamówienia...
12729220 2026-09-10
godz. 12:00
Pomorskie OSTRZA DO KLINÓW VARCO ( 160058837 )
12729449 2026-09-10
godz. 13:00
Dolnośląskie Zakup sprzętu i wyposażenia do prowadzenia działań związanych z ochroną...
12723996 2026-09-14
godz. 00:00
Wielkopolskie 1. Części zamienne dla 16 BRL Jarocin 2. Części zapasowe do pojazdów...
12727490 2026-09-14
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup sprzętu i narzędzi do prac pod napięciem w zestawach: 1. Sprzęt i...
12482621 2026-12-01
godz. 09:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia: Dostawa specjalistycznego sprzętu wraz z wyposażeniem...