Zlecenie 12729667 - Zakup i dostawa MILWAUKEE M18 BLPDRC-422C - Akumulatorowa...

   
Analizuj
Zamówienie 12729667
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Zakup i dostawa MILWAUKEE M18 BLPDRC-422C - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 2 szt., MAKITA DHP453RFE akumulatorowa Wiert
arko-wkrętarka udarowa 2 szt.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729142 2026-09-09
godz. 12:00
Lubelskie Dostawa elektronarzędzi na potrzeby OPEC Sp z o.o
12726840 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu...
12722397 2026-09-09
godz. 16:00
Mazowieckie Kalibrator drgań Model 394C06 (w celu zapoznania się z pełną treścią Zapytania...
12726423 2026-09-10
godz. 08:00
Dolnośląskie Z300 narzędzia -
12726854 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Doposażenie pracowni szkolnych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego...
12729220 2026-09-10
godz. 12:00
Pomorskie OSTRZA DO KLINÓW VARCO ( 160058837 )
12722301 2026-09-10
godz. 14:00
Wielkopolskie zakup 163 zestawów materiałów prewencyjnych w skład którego wchodzą: lampa...
12730798 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie Punktak automatyczny
12724751 2026-09-14
godz. 11:00
Dolnośląskie Budowa spójnego systemu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Mieście Legnicy...
12729986 2026-09-17
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa wyposażenia do DDPdS w Pysznicy w ramach realizacji zadania „Przebudowa...