Zlecenie 12727516 - Dostawa części do pompy HIDROSTAL

   
Analizuj
Zamówienie 12727516
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa części do pompy HIDROSTAL
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Wodno - kanalizacyjna
podbranża materiały i urządzenia, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały i urządzenia , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726342 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie Potencjometr EATON HB/12217 -
12715270 2026-09-04
godz. 08:00
Mazowieckie Dostawa uszczelnień wargowych dzielonych WALKERSELE M1 D7 Split.
12707297 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Remonty i konserwacje urządzeń dźwignicowych znajdujących się na terenie...
12727778 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie FILTRY DO SPRZĘTU INŻYNIERYJNEGO Przedmiot zamówienia: 1 FILTR OLEJU 51348 2...
12716372 2026-09-04
godz. 10:00
Podkarpackie Zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko – ładowarki Zakres przedmiotu...
12727772 2026-09-04
godz. 10:55
Dolnośląskie Dostawa przyczepki transportowej do przewozu traktorka DARK PANTER DF-5...
12699881 2026-09-04
godz. 12:00
Pomorskie RG/ZT/SRM365561/8911- Przepływomierz masowy typu Coriolis - MK
12723985 2026-09-07
godz. 00:00
Śląskie Dostawa: POMPA SZLAMOWA K150.2.50 T–N KAPPA (4 szt.) do TAURON Wytwarzanie S.A....
12729369 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: REGULATOR CIŚNIENIA 221.00.151.0 JELCZ Adres dostawy: M040
12723425 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie „Dostawa fabrycznie nowego osprzętu do zimowego utrzymania dróg w postaci pługa...