Zlecenie 12727778 - FILTRY DO SPRZĘTU INŻYNIERYJNEGO Przedmiot zamówienia: 1...

   
Analizuj
Zamówienie 12727778
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
FILTRY DO SPRZĘTU INŻYNIERYJNEGO

Przedmiot zamówienia: 1 FILTR OLEJU 51348 2 WKŁAD FILTRA PALIWA SK-3980 3 FILTR A44-10-000-01G
CZ SILN.A-01M
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726430 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie Korek G 2” A DIN 910 HB/12220 -
12720015 2026-09-04
godz. 09:00
Mazowieckie 61/W/2026 Zakup punktów poboru, reduktorów i zaworów dla instalacji gazów...
12722087 2026-09-04
godz. 10:15
Podkarpackie Przedmiot zamówienia: 1 dostawa drukarek 3D oraz skanerów 3D wraz z wymaganymi...
12730035 2026-09-04
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA: WAGA WLC 60/C2/R Adres dostawy: M030
12726943 2026-09-04
godz. 11:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA CZĘŚCI ZAWORU: TRZPIEŃ, KOŁEK, GRZYB, GNIAZDO 1. TRZPIEŃ...
12715227 2026-09-04
godz. 14:00
Pomorskie Zestawy zaworów izolujących złoże ( 160058885 )
12718532 2026-09-04
godz. 15:00
Mazowieckie [ZAK/2026/001828] Kontenerowa wychładzalnia podrobów - Animex K4 -
12714844 2026-09-04
godz. 23:59
Mazowieckie Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty z uwzględnieniem...
12730051 2026-09-05
godz. 12:46
Dolnośląskie Zapytanie na TACZKA BRUK120L 02-03 NA KOLE 400X8 PU Adres dostawy: MB50
12729366 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA KOŃCÓWKI M21D4-12002 DRĄŻKA PRAWA Adres dostawy: M040