Zlecenie 12726943 - ZAPYTANIE NA CZĘŚCI ZAWORU: TRZPIEŃ, KOŁEK, GRZYB,...

   
Analizuj
Zamówienie 12726943
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA CZĘŚCI ZAWORU: TRZPIEŃ, KOŁEK, GRZYB, GNIAZDO

1. TRZPIEŃ P8151566004 ZAWORU Z1A DN20/DN25
2. KOŁEK P8164210000 Z
AWORU Z1A DN20/DN25
3. KLATKA P8152384004 ZAWORU Z1A DN20
4. GRZYB P8169757004 ZAWORU Z1A DN20
5. GRZYB P8156552004 ZAWORU Z1A DN25
6. GNIAZDO P8169756004 ZAWORU Z1A DN20
7. GNIAZDO P8156553004 ZAWORU Z1A DN25
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726610 2026-09-04
godz. 07:00
Lubelskie ZESTAW ZE ŚCIĄGACZEM HYDRAULICZNYM DO ŁOŻYSK 10T I 4-ZESTAWAMI ŁAP...
12726430 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie Korek G 2” A DIN 910 HB/12220 -
12723635 2026-09-04
godz. 09:00
Łódzkie Silnik 200kW 1000RPM, IE4 + wyposażenie - Łomża -
12718723 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa 2 szt. pomp głębinowych do wody pitnej wraz z uruchomieniem
12719871 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa dodatkowego oprzyrządowania do pieca łukowego BDWIM.261.360.2026
12721903 2026-09-04
godz. 10:00
Pomorskie RG/150034151/ 9046 WKŁAD FILTRA XP-PCHE-4100E PROXtreamPure PARKER oryginał
12716003 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie Regeneracja uszczelnienia mechanicznego -
12715227 2026-09-04
godz. 14:00
Pomorskie Zestawy zaworów izolujących złoże ( 160058885 )
12730022 2026-09-04
godz. 18:00
Lubelskie WĄŻ IGIELITOWY ZBROJONY FI 8 WĄŻ IGIELITOWY ZBROJONY FI 10
12727603 2026-09-04
godz. 18:00
Mazowieckie 50267239 - moduł Szanowni Państwo, ORLEN Spółka Akcyjna, z siedzibą w Płocku,...