Zlecenie 12730022 - WĄŻ IGIELITOWY ZBROJONY FI 8 WĄŻ IGIELITOWY ZBROJONY FI...

   
Analizuj
Zamówienie 12730022
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
WĄŻ IGIELITOWY ZBROJONY FI 8 WĄŻ IGIELITOWY ZBROJONY FI 10
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12719635 2026-09-04
godz. 09:00
Łódzkie Wyposażenie sal oraz zakup pomocy dydaktycznych w ramach zadania pn.: „LO im....
12666854 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie 1. Przedmiotem zamówienia jest:Dostawa 2 szt. przyczep dla Zarządu Dróg...
12716436 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie Świadczenie usługi monitoringu pracy pojazdów do zimowego utrzymania dróg...
12726942 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA CZĘŚCI DO POMPY ALFA 65X50 1. POKRYWA PP300Z-109/3 TYLNA ALFA 65X50 2....
12707514 2026-09-04
godz. 10:00
Świętokrzyskie Przenośnik taśmowy PTGM 1000 z komponentami i szafą sterowniczą oraz...
12729463 2026-09-04
godz. 11:00
Śląskie Dostawa sprzętu i wyposażenia pożarniczego oraz przyczep w ramach...
12723551 2026-09-04
godz. 11:00
Małopolskie Zakup silników hydraulicznych - ZAP/MTEBL/2026/003120 -
12730762 2026-09-04
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA części DO ZGRZEWARKI DELTA 160 Adres dostawy: M040
12727962 2026-09-04
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA LUSTERKO LW-01 LKP-805 Adres dostawy: M040
12729045 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR 3/2 230VAC 6,5W PME-121DA STERUJ Adres dostawy: M040