Zlecenie 12730035 - DOSTAWA: WAGA WLC 60/C2/R Adres dostawy: M030

   
Analizuj
Zamówienie 12730035
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: WAGA WLC 60/C2/R

Adres dostawy: M030
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728812 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie BADANIE RYNKU - MANOMETRY (ZKR) -
12719658 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Zakup i dostawa sprzętu do realizacji zadań z zakresu OL i OC Część 1: Zakup i...
12729387 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA CZUJNIKÓW DANFOSS (ZAP. 6000036973) Adres dostawy: M040
12727354 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Naprawa poawaryjna wózka motorowego WM-15Ak nr 382 Miejsce realizacji...
12704954 2026-09-04
godz. 12:00
Podkarpackie Płyty do zamknięcia suwakowego 2BK/sliding gate plates
12716003 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie Regeneracja uszczelnienia mechanicznego -
12717475 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa pojazdów typu Melex i części do nich
12730768 2026-09-04
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA SYGNALIZATORÓW AS/M/SB/9-60V/R/RL EATON Adres dostawy: M040
12681194 2026-09-04
godz. 23:59
Lubuskie Przedmiotem zapytania jest przemysłowa, dwugłowicowa/dwuramienna automatyczna...
12678436 2026-09-07
godz. 10:00
Opolskie Sukcesywne naprawy podnośników widłowych użytkowanych w 10 Brygadzie...