Zlecenie 12727354 - Naprawa poawaryjna wózka motorowego WM-15Ak nr 382 ...

   
Analizuj
Zamówienie 12727354
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Naprawa poawaryjna wózka motorowego WM-15Ak nr 382
Miejsce realizacji zamówienia: Zgodnie z Informacją o Postepowaniu
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Zachodniopomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12715270 2026-09-04
godz. 08:00
Mazowieckie Dostawa uszczelnień wargowych dzielonych WALKERSELE M1 D7 Split.
12727966 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ZŁĄCZE CW10 PWH-G8W ŁAŃCUCHOWE Adres dostawy: M040
12729829 2026-09-04
godz. 09:30
Warmińsko-Mazurskie Usługi w zakresie napraw, konserwacji i przeglądów sprzętu infrastruktury...
12730513 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie Zawór SUN HYDRAULICS T11A CBCGLJN
12722842 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie RFP na dostawę gumowych osłon do M18 MilWAUKEE. gumowa osłona do M18 FHIWF12...
12730038 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA: SZYNOPRZEWÓD ME4134 4M 130A MOBILIS i ZABIERAK ME1610 PODWÓJNY ME1610...
12709617 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa noży do prasonożyc w latach 2026 - 2028 RFP
12722144 2026-09-04
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie Dostawa 2 (dwóch) zbiorników paliwa 5m3 na ON.
12711045 2026-09-07
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa zasuw w ilości 7 kpl
12678436 2026-09-07
godz. 10:00
Opolskie Sukcesywne naprawy podnośników widłowych użytkowanych w 10 Brygadzie...