Zlecenie 12727966 - DOSTAWA: ZŁĄCZE CW10 PWH-G8W ŁAŃCUCHOWE Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12727966
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: ZŁĄCZE CW10 PWH-G8W ŁAŃCUCHOWE

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728816 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie KONSTRUKCJA PODSITOWA ŚRODKOWA RZESZOTA PRZESIEWACZA WIBRACYJNEGO PWP1S-2.4X6,0...
12722842 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie RFP na dostawę gumowych osłon do M18 MilWAUKEE. gumowa osłona do M18 FHIWF12...
12718836 2026-09-04
godz. 10:00
Śląskie Dostawa zaworów przemysłowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK...
12711700 2026-09-04
godz. 10:00
Podkarpackie Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań OLiOC...
12728733 2026-09-04
godz. 11:59
Śląskie Zakup manometru cyfrowego Testo 512-1 (0563 1512) dla Tokai COBEX Polska -
12716487 2026-09-04
godz. 12:00
Pomorskie RG/ZT/160057524/9028- Pompa Grundfos - MK
12729058 2026-09-04
godz. 14:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR ZWROTNY TYP 825 DN100 PN25 ONNINEN Adres dostawy: M040
12696553 2026-09-04
godz. 14:00
Zachodniopomorskie „Zakup zestawów naprawczych do armatury KOSO dla PGE Gryfino Dolna Odra sp. z...
12730527 2026-09-07
godz. 08:00
Mazowieckie Dostawa mat filtracyjnych do Sekcji Grochów KM.
12704732 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie Zakup współrzędnościowej maszyny pomiarowej CMM