Zlecenie 12728816 - KONSTRUKCJA PODSITOWA ŚRODKOWA RZESZOTA PRZESIEWACZA...

   
Analizuj
Zamówienie 12728816
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
KONSTRUKCJA PODSITOWA ŚRODKOWA RZESZOTA PRZESIEWACZA WIBRACYJNEGO PWP1S-2.4X6,0 WG DT-R ,,KOFAMA W WYKONANIU ZE STALI : DOCOL CR1
350Y1700T-MS VDA 239-100. BEZ ZAMIENNIKÓW ( ZKP AM896139 ) -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726385 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie PESZEL 11 HB/12214 -
12716631 2026-09-04
godz. 08:30
Wielkopolskie Części tramwajowe
12707514 2026-09-04
godz. 10:00
Świętokrzyskie Przenośnik taśmowy PTGM 1000 z komponentami i szafą sterowniczą oraz...
12727518 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Przekaźniki
12724858 2026-09-04
godz. 10:00
Zachodniopomorskie utworzenie pracowni konserwacji z podziałem na część mokrą i suchą w Archiwum...
12697704 2026-09-04
godz. 16:00
Dolnośląskie Wykonanie przeglądów okresowych P3 podwozi dla 60 wagonów do przewozu tlenku...
12730051 2026-09-05
godz. 12:46
Dolnośląskie Zapytanie na TACZKA BRUK120L 02-03 NA KOLE 400X8 PU Adres dostawy: MB50
12727542 2026-09-07
godz. 08:55
Śląskie Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych - ARTECH dla Polskiej...
12674810 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI OCHRONY ŚRODOWISKA...
12709528 2026-09-07
godz. 09:30
Zachodniopomorskie 1. Przedmiotem zamówienia są „Przeglądy serwisowe ciągników z uwagi na...