Zlecenie 12726385 - PESZEL 11 HB/12214 -

   
Analizuj
Zamówienie 12726385
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
PESZEL 11 HB/12214 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726920 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ZBLOCZA SKW-20 - DO LINY 18MM - PSBH-S2/4T-150-19 Adres dostawy: M040
12666854 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie 1. Przedmiotem zamówienia jest:Dostawa 2 szt. przyczep dla Zarządu Dróg...
12729387 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA CZUJNIKÓW DANFOSS (ZAP. 6000036973) Adres dostawy: M040
12716436 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie Świadczenie usługi monitoringu pracy pojazdów do zimowego utrzymania dróg...
12726904 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA WKŁADKI, WAŁU ORAZ KANAŁU DO POMPY LZ 100 1. WKŁADKA 100.01.02/2A POMPY...
12699881 2026-09-04
godz. 12:00
Pomorskie RG/ZT/SRM365561/8911- Przepływomierz masowy typu Coriolis - MK
12715228 2026-09-04
godz. 14:00
Pomorskie PR27/RG/160058180/9036 AS/ZAWORY I CZĘŚCI ZAMIENNE DO ZAWORU VALCO GROUP
12729378 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ LEKKI MANTEX/ X-LITE 20M ZE ZŁĄCZKAMI ŚR. 20MM Adres dostawy: M030
12730048 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR PN25 1" Z GWINT WEW K/O KULOWY Adres dostawy: M040
12728760 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie Sprzęgło, pompa HB/12235 -